Димовски: Џaфери под итно да ја стопира седницата, законот не смее да биде изгласан - А1он
Почетна Актуелно Димовски: Џaфери под итно да ја стопира седницата, законот не смее да биде изгласан
Актуелно

Димовски: Џaфери под итно да ја стопира седницата, законот не смее да биде изгласан

14/03/2018 - 13:51 1,640 прегледи
Димовски: Џaфери под итно да ја стопира седницата, законот не смее да биде изгласан