Чавушоглу: Турција нема за цел освојување на територии во Сирија - А1он
Почетна Регион Чавушоглу: Турција нема за цел освојување на територии во Сирија
Регион

Чавушоглу: Турција нема за цел освојување на територии во Сирија

14/03/2018 - 13:47 71 прегледи
Чавушоглу: Турција нема за цел освојување на територии во Сирија