(ВИДЕО) Села: Не сум дел од Владата, но ќе го гласам законот според договорот - А1он Advertisement
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Села: Не сум дел од Владата, но ќе го гласам законот според договорот
Актуелно

(ВИДЕО) Села: Не сум дел од Владата, но ќе го гласам законот според договорот

14/03/2018 - 13:13 361 прегледи
(ВИДЕО) Села: Не сум дел од Владата, но ќе го гласам законот според договорот