Заев и Мицкоски во Собранието на координација со пратеничките групи, ќе има ли договор за Законот за јазици? - А1он
Почетна Актуелно Заев и Мицкоски во Собранието на координација со пратеничките групи, ќе има ли договор за Законот за јазици?
Актуелно

Заев и Мицкоски во Собранието на координација со пратеничките групи, ќе има ли договор за Законот за јазици?

14/03/2018 - 12:41 786 прегледи
Заев и Мицкоски во Собранието на координација со пратеничките групи, ќе има ли договор за Законот за јазици?