Пороен дожд со грмежи во сабота, од недела опаѓање на температурите - А1он
Почетна Македонија Пороен дожд со грмежи во сабота, од недела опаѓање на температурите
Македонија

Пороен дожд со грмежи во сабота, од недела опаѓање на температурите

14/03/2018 - 12:20 304 прегледи
Пороен дожд со грмежи во сабота, од недела опаѓање на температурите