Ердоган: До вечер турската армија ќе го освои Африн - А1он
Почетна Свет Ердоган: До вечер турската армија ќе го освои Африн
Свет

Ердоган: До вечер турската армија ќе го освои Африн

14/03/2018 - 11:50 203 прегледи
Ердоган: До вечер турската армија ќе го освои Африн