Орбан: Не ветувам дека ќе има пензија ако примиме мигранти - А1он
Почетна Свет Орбан: Не ветувам дека ќе има пензија ако примиме мигранти
Свет

Орбан: Не ветувам дека ќе има пензија ако примиме мигранти

14/03/2018 - 08:55 90 прегледи
Орбан: Не ветувам дека ќе има пензија ако примиме мигранти