Руската телевизија РТ може да ја изгуби лиценцата во Британија - А1он
Почетна Свет Руската телевизија РТ може да ја изгуби лиценцата во Британија
Свет

Руската телевизија РТ може да ја изгуби лиценцата во Британија

13/03/2018 - 19:08 88 прегледи
Руската телевизија РТ може да ја изгуби лиценцата во Британија