Баварците бараат построги ограничувања за купување акции во германските компании - А1он
Почетна Економија Баварците бараат построги ограничувања за купување акции во германските компании
Економија

Баварците бараат построги ограничувања за купување акции во германските компании

13/03/2018 - 17:30 96 прегледи
Баварците бараат построги ограничувања за купување акции во германските компании