Собраниската седница за амандманите на Законот за употреба на јазиците закажана за утре - А1он
Почетна Македонија Собраниската седница за амандманите на Законот за употреба на јазиците закажана за утре
Македонија

Собраниската седница за амандманите на Законот за употреба на јазиците закажана за утре

13/03/2018 - 17:23 347 прегледи
Собраниската седница за амандманите на Законот за употреба на јазиците закажана за утре