Хилари Клинтон: Трамп има афинитет да биде диктатор, САД не заслужуваат таков претседател - А1он
Почетна Свет Хилари Клинтон: Трамп има афинитет да биде диктатор, САД не заслужуваат таков претседател
Свет

Хилари Клинтон: Трамп има афинитет да биде диктатор, САД не заслужуваат таков претседател

13/03/2018 - 15:32 183 прегледи
Хилари Клинтон: Трамп има афинитет да биде диктатор, САД не заслужуваат таков претседател