СДСМ: Мицкоски призна дека Македонија загуби неколку генерации како резултат на владеење на Груевски - А1он Advertisement
Почетна Македонија СДСМ: Мицкоски призна дека Македонија загуби неколку генерации како резултат на владеење на Груевски
Македонија

СДСМ: Мицкоски призна дека Македонија загуби неколку генерации како резултат на владеење на Груевски

13/03/2018 - 15:00 941 прегледи
СДСМ: Мицкоски призна дека Македонија загуби неколку генерации како резултат на владеење на Груевски