Судир меѓу курдски демонстранти и полицијата на аеродромот во Дизелдорф - А1он Advertisement
Почетна Свет Судир меѓу курдски демонстранти и полицијата на аеродромот во Дизелдорф
Свет

Судир меѓу курдски демонстранти и полицијата на аеродромот во Дизелдорф

11/03/2018 - 19:46 494 прегледи
Судир меѓу курдски демонстранти и полицијата на аеродромот во Дизелдорф