Денис Родман единствениот кој се сретнал и со Трамп и со Ким Џонг Ун - А1он
Почетна МагазинЏет Сет Денис Родман единствениот кој се сретнал и со Трамп и со Ким Џонг Ун
Џет Сет

Денис Родман единствениот кој се сретнал и со Трамп и со Ким Џонг Ун

11/03/2018 - 18:59 783 прегледи
Денис Родман единствениот кој се сретнал и со Трамп и со Ким Џонг Ун