Хјундаи повлекува речиси 50.000 возила „Санта фе“ од американскиот пазар - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам Хјундаи повлекува речиси 50.000 возила „Санта фе“ од американскиот пазар
Автомобилизам

Хјундаи повлекува речиси 50.000 возила „Санта фе“ од американскиот пазар

10/03/2018 - 15:12 245 прегледи
Хјундаи повлекува речиси 50.000 возила „Санта фе“ од американскиот пазар