Незапирливиот Портланд го совлада шампионот Голден Стејт - А1он
Почетна СпортКошарка Незапирливиот Портланд го совлада шампионот Голден Стејт
Кошарка

Незапирливиот Портланд го совлада шампионот Голден Стејт

10/03/2018 - 09:36 48 прегледи
Незапирливиот Портланд го совлада шампионот Голден Стејт