Скапароти: САД немаат стратегија за борба против руските кибер напади - А1он
Почетна Свет Скапароти: САД немаат стратегија за борба против руските кибер напади
Свет

Скапароти: САД немаат стратегија за борба против руските кибер напади

08/03/2018 - 21:10 307 прегледи
Скапароти: САД немаат стратегија за борба против руските кибер напади