Милош Земан положи заклетва за втор мандат на функцијата чешки претседател - А1он
Почетна Свет Милош Земан положи заклетва за втор мандат на функцијата чешки претседател
Свет

Милош Земан положи заклетва за втор мандат на функцијата чешки претседател

08/03/2018 - 17:30 37 прегледи
Милош Земан положи заклетва за втор мандат на функцијата чешки претседател