Англиската фудбалска асоцијација започна постапка против Гвардиола за истакнување на политички ставови - А1он
Почетна СпортФудбал Англиската фудбалска асоцијација започна постапка против Гвардиола за истакнување на политички ставови
Фудбал

Англиската фудбалска асоцијација започна постапка против Гвардиола за истакнување на политички ставови

23/02/2018 - 19:50 520 прегледи
Англиската фудбалска асоцијација започна постапка против Гвардиола за истакнување на политички ставови