(ВИДЕО) Жестока ТВ дебата во Русија: Се степаа водителот и украински политиколог - А1он Advertisement
Почетна Свет (ВИДЕО) Жестока ТВ дебата во Русија: Се степаа водителот и украински политиколог
Свет

(ВИДЕО) Жестока ТВ дебата во Русија: Се степаа водителот и украински политиколог

23/02/2018 - 19:33 1,469 прегледи
(ВИДЕО) Жестока ТВ дебата во Русија: Се степаа водителот и украински политиколог