САД со нови санкции за Северна Кореја, таргетирани лица и компании кои помагале Пјонгјанг да ги избегне санкциите - А1он
Почетна Свет САД со нови санкции за Северна Кореја, таргетирани лица и компании кои помагале Пјонгјанг да ги избегне санкциите
Свет

САД со нови санкции за Северна Кореја, таргетирани лица и компании кои помагале Пјонгјанг да ги избегне санкциите

23/02/2018 - 19:24 96 прегледи
САД со нови санкции за Северна Кореја, таргетирани лица и компании кои помагале Пјонгјанг да ги избегне санкциите