Трамп денес ќе го објави најголемиот пакет санкции кон Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Трамп денес ќе го објави најголемиот пакет санкции кон Северна Кореја
Свет

Трамп денес ќе го објави најголемиот пакет санкции кон Северна Кореја

23/02/2018 - 17:19 158 прегледи
Трамп денес ќе го објави најголемиот пакет санкции кон Северна Кореја