Средба Ципрас-Меркел: Германија ги охрабрува Македонија и Грција да стигнат до решение - А1он
Почетна Регион Средба Ципрас-Меркел: Германија ги охрабрува Македонија и Грција да стигнат до решение
Регион

Средба Ципрас-Меркел: Германија ги охрабрува Македонија и Грција да стигнат до решение

23/02/2018 - 17:17 287 прегледи
Средба Ципрас-Меркел: Германија ги охрабрува Македонија и Грција да стигнат до решение