ЕУ бара итен прекин на нападите врз Источна Гута и примирје во Сирија - А1он
Почетна Свет ЕУ бара итен прекин на нападите врз Источна Гута и примирје во Сирија
Свет

ЕУ бара итен прекин на нападите врз Источна Гута и примирје во Сирија

23/02/2018 - 16:19 238 прегледи
ЕУ бара итен прекин на нападите врз Источна Гута и примирје во Сирија