Град Скопје: Дрвото кај судска палата се очекува да чини 5.000 денари - А1он
Почетна Македонија Град Скопје: Дрвото кај судска палата се очекува да чини 5.000 денари
Македонија

Град Скопје: Дрвото кај судска палата се очекува да чини 5.000 денари

22/02/2018 - 20:26 1,799 прегледи
Град Скопје: Дрвото кај судска палата се очекува да чини 5.000 денари