Пронајден бездомникот кој украде половина милион евра од аеродром во Париз - А1он
Почетна Свет Пронајден бездомникот кој украде половина милион евра од аеродром во Париз
Свет

Пронајден бездомникот кој украде половина милион евра од аеродром во Париз

22/02/2018 - 19:49 901 прегледи
Пронајден бездомникот кој украде половина милион евра од аеродром во Париз