Ревизијата открива: ДУИ за пола милион денари го надминала лимитот за донации за изборите - А1он
Почетна Актуелно Ревизијата открива: ДУИ за пола милион денари го надминала лимитот за донации за изборите
Актуелно

Ревизијата открива: ДУИ за пола милион денари го надминала лимитот за донации за изборите

22/02/2018 - 11:07 242 прегледи
Ревизијата открива: ДУИ за пола милион денари го надминала лимитот за донации за изборите