ТАСС: ЕУ ги продолжува санкциите против Русија - А1он Advertisement
Почетна Свет ТАСС: ЕУ ги продолжува санкциите против Русија
Свет

ТАСС: ЕУ ги продолжува санкциите против Русија

21/02/2018 - 19:58 58 прегледи
ТАСС: ЕУ ги продолжува санкциите против Русија