Се шири пожар во централна Калифорнија, наложена евакуација - А1он
Почетна Свет Се шири пожар во централна Калифорнија, наложена евакуација
Свет

Се шири пожар во централна Калифорнија, наложена евакуација

20/02/2018 - 09:53 39 прегледи
Се шири пожар во централна Калифорнија, наложена евакуација