ВМРО-ДПМНЕ: Нема правна основа патриотите притворени за настаните на 27-ми април да бидат задржани во истражниот затвор! - А1он
Почетна Актуелно ВМРО-ДПМНЕ: Нема правна основа патриотите притворени за настаните на 27-ми април да бидат задржани во истражниот затвор!
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Нема правна основа патриотите притворени за настаните на 27-ми април да бидат задржани во истражниот затвор!

20/02/2018 - 09:08 255 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Нема правна основа патриотите притворени за настаните на 27-ми април да бидат задржани во истражниот затвор!