Грција обвини дека Турција систематски го нарушува меѓународното право - А1он
Почетна Регион Грција обвини дека Турција систематски го нарушува меѓународното право
Регион

Грција обвини дека Турција систематски го нарушува меѓународното право

17/02/2018 - 21:51 407 прегледи
Грција обвини дека Турција систематски го нарушува меѓународното право