Сообраќајот на патниот правец Струга-Ќафасан во прекин поради сообраќајка - А1он
Почетна Македонија Сообраќајот на патниот правец Струга-Ќафасан во прекин поради сообраќајка
Македонија

Сообраќајот на патниот правец Струга-Ќафасан во прекин поради сообраќајка

17/02/2018 - 18:31 695 прегледи
Сообраќајот на патниот правец Струга-Ќафасан во прекин поради сообраќајка