(ВИДЕО) Средба Заев-Радев: Договорот за добрососедство ја зголеми трговската размена за 10 отсто - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Средба Заев-Радев: Договорот за добрососедство ја зголеми трговската размена за 10 отсто
Економија

(ВИДЕО) Средба Заев-Радев: Договорот за добрососедство ја зголеми трговската размена за 10 отсто

16/02/2018 - 17:57 620 прегледи
(ВИДЕО) Средба Заев-Радев: Договорот за добрососедство ја зголеми трговската размена за 10 отсто