ВИДЕО: Кинеска компанија го претстави првото летечко такси - А1он
Почетна МагазинТехнологија ВИДЕО: Кинеска компанија го претстави првото летечко такси
Технологија

ВИДЕО: Кинеска компанија го претстави првото летечко такси

14/02/2018 - 19:38 311 прегледи
ВИДЕО: Кинеска компанија го претстави првото летечко такси