Поради одрон на патот Тетово-Попова Шапка сообраќајот се одвива по една лента - А1он
Почетна Македонија Поради одрон на патот Тетово-Попова Шапка сообраќајот се одвива по една лента
Македонија

Поради одрон на патот Тетово-Попова Шапка сообраќајот се одвива по една лента

14/02/2018 - 19:04 154 прегледи
Поради одрон на патот Тетово-Попова Шапка сообраќајот се одвива по една лента