ВИДЕО: САД со дрон уништија руски тенк во Сирија - А1он
Почетна Свет ВИДЕО: САД со дрон уништија руски тенк во Сирија
Свет

ВИДЕО: САД со дрон уништија руски тенк во Сирија

14/02/2018 - 17:44 1,175 прегледи
ВИДЕО: САД со дрон уништија руски тенк во Сирија