Сирија негира дека поседува хемиско оружје - А1он
Почетна Свет Сирија негира дека поседува хемиско оружје
Свет

Сирија негира дека поседува хемиско оружје

14/02/2018 - 17:06 21 прегледи
Сирија негира дека поседува хемиско оружје