Градоначалникот на Дебар набавил џип од 50 илјади евра - А1он
Почетна Македонија Градоначалникот на Дебар набавил џип од 50 илјади евра
Македонија

Градоначалникот на Дебар набавил џип од 50 илјади евра

14/02/2018 - 16:11 666 прегледи
Градоначалникот на Дебар набавил џип од 50 илјади евра