Министерот Бектеши се сретна со косовскиот министер за иновации и претприемништво Бечај - А1он
Почетна Економија Министерот Бектеши се сретна со косовскиот министер за иновации и претприемништво Бечај
Економија

Министерот Бектеши се сретна со косовскиот министер за иновации и претприемништво Бечај

14/02/2018 - 16:08 88 прегледи
Министерот Бектеши се сретна со косовскиот министер за иновации и претприемништво Бечај