Кремљ ги повикува медиумите на внимание поради дезинформации за Сирија - А1он
Почетна Свет Кремљ ги повикува медиумите на внимание поради дезинформации за Сирија
Свет

Кремљ ги повикува медиумите на внимание поради дезинформации за Сирија

14/02/2018 - 13:40 64 прегледи
Кремљ ги повикува медиумите на внимание поради дезинформации за Сирија