Камион со повеќе од 300 мигранти се преврте во Либија, загинаа 23 лица - А1он
Почетна Свет Камион со повеќе од 300 мигранти се преврте во Либија, загинаа 23 лица
Свет

Камион со повеќе од 300 мигранти се преврте во Либија, загинаа 23 лица

14/02/2018 - 13:32 54 прегледи
Камион со повеќе од 300 мигранти се преврте во Либија, загинаа 23 лица