Градоначалникот Таравари го посети меѓународниот Универзитет ВИЗИОН во Гостивар - А1он
Почетна Македонија Градоначалникот Таравари го посети меѓународниот Универзитет ВИЗИОН во Гостивар
Македонија

Градоначалникот Таравари го посети меѓународниот Универзитет ВИЗИОН во Гостивар

14/02/2018 - 12:04 208 прегледи
Градоначалникот Таравари го посети меѓународниот Универзитет ВИЗИОН во Гостивар