Макрон: Ќе ја нападнеме Сирија доколку користела хемиско оружје - А1он
Почетна Свет Макрон: Ќе ја нападнеме Сирија доколку користела хемиско оружје
Свет

Макрон: Ќе ја нападнеме Сирија доколку користела хемиско оружје

14/02/2018 - 11:08 55 прегледи
Макрон: Ќе ја нападнеме Сирија доколку користела хемиско оружје