САД повикаа на намалување на тензиите во Егејското Море - А1он
Почетна Свет САД повикаа на намалување на тензиите во Егејското Море
Свет

САД повикаа на намалување на тензиите во Егејското Море

14/02/2018 - 10:51 51 прегледи
САД повикаа на намалување на тензиите во Егејското Море