До 2036 година цивилната авијација ќе има потреба од над 600.000 пилоти - А1он
Почетна Свет До 2036 година цивилната авијација ќе има потреба од над 600.000 пилоти
Свет

До 2036 година цивилната авијација ќе има потреба од над 600.000 пилоти

14/02/2018 - 10:33 24 прегледи
До 2036 година цивилната авијација ќе има потреба од над 600.000 пилоти