Јувентус и Тотенхем одиграа 2:2, Сити убедлив на гостувањето во Базел - А1он
Почетна СпортФудбал Јувентус и Тотенхем одиграа 2:2, Сити убедлив на гостувањето во Базел
Фудбал

Јувентус и Тотенхем одиграа 2:2, Сити убедлив на гостувањето во Базел

13/02/2018 - 22:53 270 прегледи
Јувентус и Тотенхем одиграа 2:2, Сити убедлив на гостувањето во Базел