Тилерсон: Турската операција во северна Сирија ја ослабна борбата против ИД - А1он
Почетна Свет Тилерсон: Турската операција во северна Сирија ја ослабна борбата против ИД
Свет

Тилерсон: Турската операција во северна Сирија ја ослабна борбата против ИД

13/02/2018 - 19:08 379 прегледи
Тилерсон: Турската операција во северна Сирија ја ослабна борбата против ИД