Средба на Димитров и Коѕијас со Нимиц: Напорите за наоѓање на решение за името ќе продолжат под покровителство на ОН - А1он
Почетна Македонија Средба на Димитров и Коѕијас со Нимиц: Напорите за наоѓање на решение за името ќе продолжат под покровителство на ОН
Македонија

Средба на Димитров и Коѕијас со Нимиц: Напорите за наоѓање на решение за името ќе продолжат под покровителство на ОН

13/02/2018 - 17:33 500 прегледи
Средба на Димитров и Коѕијас со Нимиц: Напорите за наоѓање на решение за името ќе продолжат под покровителство на ОН