Русија предупредува дека Ал-Нусра и Белите шлемови подготвуваат напад со хемиско оружје во Идлиб - А1он Advertisement
Почетна Свет Русија предупредува дека Ал-Нусра и Белите шлемови подготвуваат напад со хемиско оружје во Идлиб
Свет

Русија предупредува дека Ал-Нусра и Белите шлемови подготвуваат напад со хемиско оружје во Идлиб

13/02/2018 - 16:38 483 прегледи
Русија предупредува дека Ал-Нусра и Белите шлемови подготвуваат напад со хемиско оружје во Идлиб