Украдени 200 литри нафта за домаќинство од амбулантата во Арачиново - А1он
Почетна Македонија Украдени 200 литри нафта за домаќинство од амбулантата во Арачиново
Македонија

Украдени 200 литри нафта за домаќинство од амбулантата во Арачиново

13/02/2018 - 13:47 77 прегледи
Украдени 200 литри нафта за домаќинство од амбулантата во Арачиново